KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12476681
nr 1247 6681
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, 1961. Signerad, numrerad 121/150, Stockholm. Motivet: 38x38
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 april 2019
kl 18:44:16
3/4 19:02:24
500 kr
8/4 18:39:16
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén